MFZ Grup

phone

Modern mimarisi ve kusursuz çevre düzenlemesi ile şehrin merkezine çok farklı bir konfor anlayışı getiren Allora; 180.40 m²’den 576.40 m²’ye uzanan ölçülerdeki ‘standart’ ve ‘dublex’ daire tipleri ile karar vermekte zorlanacağınız geniş yaşam alanları sunuyor.

Kameralı güvenlik sistemiyle 24 saat korunan yaşam alanınızda, açık - kapalı otoparkın yanı sıra ticari otopark ve misafirlere özel otopark gibi günlük hayatınızı kolaylaştıracak detaylar size bekliyor.

phone

Allora; nezih bir atmosferin ayrıcalığını şehrin en seçkin bölgesinde yaşamak isteyenlerin adresi olacak. Her ayrıntısıyla üstün kalitede bir yaşam tarzını yansıtan bu proje, 3 katlı ticari alanı ile en güzel sosyal tesisleri ve birbirinden özel markaları evinizin yakınlığında sunuyor.

Allora’da doyasıya alışveriş yapmanın ve ailenizle birlikte sosyalleşmenin keyfini yaşamak için evden dışarı çıkmanız yeterli.

phone

Burada sadece huzuru değil; tertemiz bir havayı da içinize çekersiniz. 3 cephesinden de güneş ışığıyla buluşan dairenizden dışarı baktığınızda, yemyeşil ağaçların gökyüzüyle kucaklaşmasını seyredersiniz.

Dilerseniz bahçedeki kamelyalarda günün bütün yorgunluğunu atarak, hem kendinize hem sevdiklerinize keyif dolu saatler armağan edersiniz.

Site girişinden itibaren tüm güzelliğiyle sizi karşılayan 7867 m²’lik bahçenin yanı sıra, siteyi çevreleyen ve belediyeye ait 30.000 m²’lik park ile standartların ötesine geçen bir doğallık tüm ferahlığıyla Allora’da sizi bekliyor.

phone

Allora, rahatça spor yapabilmeniz için tasarlanan fitness salonu, basketbol sahası ve tenis kortu ile her yeni güne zinde başlamak isteyen sakinlerini selamlıyor.

Gün ışığıyla dolu bir fitness salonunda spor yapmanın keyfine, cam tavanlı havuzda bulutları seyrederek yüzmeye Allora!

phone

Allora; çocuklarınıza, binaların arasında hapsolmuş hareketsiz bir yaşam değil, yemyeşil çimenlerin üzerinde doyasıya hareket özgürlüğü sunar.

24 saat kameralı güvenlik sistemiyle korunan bu yaşam alanında, çocuklarınız en eğlenceli oyunlarını yeşil doğanın kucağında oynar.

phone

‘Hayal Bahçesi’nde, eğlence dolu bir kum havuzu çocuklarınızı bekliyor. Allora’nın minik sakinleri, hayal güçlerini harekete geçiren bu oyun alanında arkadaşlarıyla beraber oynama keyfini doyasıya yaşayacak.

Siz spor ya da yürüyüş yaparken, çocuğunuzun da güvenle vakit geçirebileceği bir dünya Allora’nın bahçesinde saklı.

phone

Ankara’nın en merkezi bölgelerinden birinde, gürültü, trafik ve ulaşım problemlerinden çok uzak bir lokasyonda yükselecek olan bu proje; geniş peyzaj alanı, en seçkin markaların buluşacağı 3 katlı ticari alanı, birbirinden keyifli sosyal alanları, gününüze enerji katacak spor alanları, çocuklara özel oyun alanları ve farklı ihtiyaçlara hitap eden birbirinden fonksiyonel daire seçenekleri ile bir yerleşim merkezi olmanın ötesinde keyif ve mutluluk dolu bir yaşam tarzının simgesi haline gelecek.

Her köşesi, sakinlerinin mutlu ve rahat bir yaşam sürmesi için tasarlanan Allora’da, ruhunuzu okşayacak bir doğa manzarasına sahip olan dairenizde mutluluğun ‘ev’ halini yaşamaya davetlisiniz.

phone

Konut bloklarından bağımsız ve her biri 3 katlı dükkanlardan oluşan 5461 m2’lik ticari alan, siteden ayrı girişi, her dükkana özel depo ve otoparkı ile ayrıcalıklı bir dünya sunuyor.

Ümitköy ile İncek’i birbirine bağlayan Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı üzerinde, alışveriş olanaklarıyla prestijli ve sosyal bir yaşam sunan Allora ticari alan, en seçkin markaların buluşma noktası olacak.

phone

Basında Biz

SABAH ANKARA \\ ANKARALI KONFOR VE PRESTİJLE TANIŞTI 02.06.2015
SON SAAT \\ "EVLE BİRLİKTE ENERJİ DE VERİYORUZ" 11.05.2015
POSTA ANKARA \\ 'EVLE BİRLİKTE ENERJİ DE VERİYORUZ' 10.05.2015
ANADOLU GAZETESİ \\ 500 BİN KİŞİ BU PROJEYİ BEKLİYOR 24.04.2015
24 SAAT \\ ÇANKAYA'DA 500 BİN KİŞİ BU PROJEYİ BEKLİYOR 24.04.2015
BAŞKENT GAZETESİ \\ ÇANKAYA DEĞER KAYBEDİYOR 23.04.2015
Previous Next 
phone
phone

Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı No: 63 / A-B-C

Beytepe - Çankaya/ANKARA

T: 0.312 266 3 555 - 266 3 556